Припремна настава ЦСУ

Драги осмаци,

И овог зимског распуста Центар за стручно усавршавање Шабац у сарадњи са професорима српског језика и математике организује ПРИПРЕМНУ НАСТАВУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И МАТЕМАТИКЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА.
ОД 15. до 19. јануара 2024. у периоду од 10:00 до 13:30 часова у ЦСУ Шабац одржаће се припремна настава за завршни испит из српског језика и математике за све заинтересоване ученике 8. разреда.
Припремна настава биће организована тако што ће се обнављати градиво и решавати задаци са претходних завршних испита уз решавање квизова знања. На радионици очекујемо висок ниво интеракције између ученика и наставника са циљем унапређења постојећих знања. Уз то гарантујемо добру забаву и дружење! Математичку радионицу реализоваће професор математике Владимир Беара, а радионицу српског језика Милена Мишковић, професор српског језика и књижевности.
ПОЗИВАМО СВЕ ЗНАЛЦЕ И РАДОЗНАЛЦЕ ДА НАМ СЕ ПРИДРУЖЕ ТОКОМ ПОСЛЕДЊЕ НЕДЕЉЕ ЗИМСКОГ РАСПУСТА!

Центар за стручно усавршавање Шабац

тел: 015/391-599