forex trading logo
Имамо 1 гост на мрежи

Почетна
Календар активности завршног испита ПДФ

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА ШКОЛСКУ 2015/2016. ГОДИНУ И УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ 2016/2017. ГОДИНУ

2016.

Пробни завршни испит, математика

петак

15.04. у 12 ч

Пробни завршни испит, српски језик и комбиновани тест

субота

16.04. српски језик у 09, комбиновани тест у 11:30 часова

Унос општих података и оцена 6. и 7. разреда

до 15.05.

Пријављивање кандидата за пријемни испит (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит)

петак-субота-недеља-понедељак

20-23.05. од 9-14 ч

Пријављивање ванредних ученика - старијих од 17 година за пријемни испит (детаљније обавештење у школским управама)

петак и понедељак

20. и 23.05. од 9-14 ч

Пријемни испити за одељења у школама у којима се део наставе остварује на страном језику

субота

28.05. 10 ч

Пријемни испити у музичким и балетским школама

четвртак-петак-субота

02.06-04.06. од 10 ч

Пријемни испити у уметничким школама ликовне области

петак-субота-недеља

03.06-05.06. од 9-12 и 14-17 ч

Пријемни испит у Математичкој гимназији и математичким одељењима

субота

04.06. од 10-12 ч

Пријемни испит за ученике са посебним способностима за физику (математика/физика) и пријемни испит за обдарене ученике у рачунарској гимназији (математика)

недеља

05.06. 10-12 ч испит из математике, 14-16 ч испит из физике

Пријемни испит у филолошким гимназијама и филолошким одељењима

субота-недеља.

04.06-05.06. 10-12 ч

Пријављивање ученика и подношење спортске документације у Спортској гимназији

субота-недеља.

04.06-05.06. од 9-14 ч

Пријављивање, у школским управама, ванредних ученика старијих од 17 година за упис у средњу школу

понедељак - петак

30.05-10.06.

Прелиминарни резултати пријемног испита у математичким и филолошким одељењима, одељењима за ученике са посебним способностима за физику и одељењима за обдарене ученике у рачунарској гимназији

среда

08.06. до 8 ч

Прелиминарни резултати пријемног испита у уметничким и музичким школама

четвртак

09.06. до 8 ч

Подношење и решавање евентуалних жалби ученика на резултате пријемног испита (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит)

четвртак

09.06. од 8-16 ч

Коначни резултати пријемних испита (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит)

петак

10.06. до 12 ч

Завршни испит - тест из српског (матерњег) језика

среда

15.06. од 9-11 ч

Прегледање теста из српског (матерњег) језика

среда

15.06. од 12 ч

Завршни испит - тест из математике

четвртак

16.06. од 9-11 ч

Прегледање теста из математике

четвртак

16.06. од 12 ч

Завршни испит - комбиновани тест

петак

17.06. од 9-11 ч

Прегледање комбинованог теста

петак

17.06. од 12ч

Супервизија спровођења завршног испита

од среде до суботе

15-18.06.

Дешифровање сва три теста (после прегледања комбинованог теста)

петак

17.06.

Унос резултата завршног испита

субота

18.06.

Прелиминарни резултати завршног испита на нивоу школе

недеља

19.06. до 8 ч

Пријем и решавање жалби ученика на резултате завршног испита у основним школама

понедељак

20.06. од 8 до 16 ч

Пријем и решавање жалби ученика на резултате завршног испита у окружним уписним комисијама

уторак

21.06. од 8 до 16 ч

Објављивање коначних резултата завршног  испита

петак

24.06. до 8 ч

Упис у музичке и балетске школе

петак

24.06. до 16 ч

Попуњавање и предаја листе жеља у основној школи и унос у базу података

субота и недеља

25. и 26.06. од 8 до 15 ч

Провера листе жеља од стране ученика у основним школама

четвртак

30.06. од 8 ч

Пријем жалби ученика на изражене жеље и уношење исправки

четвртак

30.06. од 8 до 15 ч

Објављивање званичне листе жеља ученика, провера листе жеља на званичном и техничком сајту

петак

01.07. до 12 ч

Објављивање званичних резултата расподеле по школама и образовним профилима у основним и средњим школама

понедељак

04.07. од 8 ч

Објављивање преосталих слободних места за упис у другом кругу

понедељак

04.07. до 20 ч

Упис ученика у средње школе - први уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе

уторак и среда

05. и 06.07.

Попуњавање и предаја листе жеља за други уписни круг

уторак

05.07. од 8 до 15 ч

Објављивање преосталих слободних места после другог уписног круга

петак

08.07. до 8 ч

Објављивање коначног распореда ученика по школама у другом уписном кругу

петак

08.07. до 8 ч

Упис ученика у средње школе - други уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе

петак

08.07. од 8 до 15 ч

 

Најновије

Најчитаније

Банер

Покреће Joomla!. Designed by: Joomla template cheap web hosting Valid XHTML and CSS.