forex trading logo
Имамо 1 гост на мрежи

Почетна
Такмичари ПДФ

УСПЕСИ  УЧЕНИКА  НА  ОПШТИНСКИМ  ТАКМИЧЕЊИМА

ФИЗИКА

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

АНДРЕЈ  ШЕСТИЋ

74

II

Зоран  Павлица

ХЕМИЈА

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

АНДРЕЈ  ШЕСТИЋ

74

пласман

Воја Степановић

СРПСКИ  ЈЕЗИК

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

НАЂА  ЋОСИЋ

54

II

Соња Сотировић

СОФИЈА  ГЛИГОРИЋ

51

II

Слађана Поповић

МАРИЈА  БАБИЋ

51

III

Слађана Поповћ

АНА  КРСТИЋ

74

пласман

Соња Сотировић

БИОЛОГИЈА

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

НАЂА  ЋОСИЋ

54

I

Мирослав  Панић

НАТАЛИЈА  НОВАКОВИЋ

51

II

Роса Јоцић

НИКОЛА  ФИЛИПОВИЋ

52

II

Роса Јоцић

НИКОЛА  САВИЋ

63

I

Роса Јоцић

БРАНИСЛАВ  МАРКОВИЋ

63

II

Роса Јоцић

НИНА  АЛЕКСИЋ

62

II

Роса Јоцић

АНДРЕЈ  ШЕСТИЋ

74

II

Роса Јоцић

КРИСТИНА  АРНАУТОВИЋ

74

II

Роса Јоцић

УРОШ  ЂУРИЧИЋ

74

II

Роса Јоцић

ДРАЖЕН  РОГУЉА

74

II

Роса Јоцић

ЈОВАНА  ЈЕРИНИЋ

83

II

Роса Јоцић

КРИСТИНА  ОБРАДИНОВИЋ

81

II

Роса Јоцић

 

КЊИЖЕВНА  ОЛИМПИЈАДА

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

ТАТЈАНА  СТОЈАНОВИЋ

75

II

Соња Сотировић

 

МАТЕМАТИКА

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

ЛУКА  КРТИНИЋ

32

I

Весна Живановић

СРЂАН  МИЋИЋ

31

II

Светлана Арсеновић

БОРКА  ВУЧКОВИЋ

32

III

Весна Живановић

ТОДОР  ПЕТРОВИЋ

32

III

Весна Живановић

МИЛИЦА  АЛЕКСИЋ

32

III

Весна Живановић

ВЕЉКО  ЈОВАНОВИЋ

31

III

Светлана Арсеновић

ЂОРЂЕ  ЉУБИЧИЋ

44

II

Милена Јокић

ОГЊЕН  ВУЧКОВИЋ

41

III

Славка Чобанов

БРАНИСЛАВ  МАРКОВИЋ

63

пласман

Ивана Стевановић

НИКОЛА  САВИЋ

63

пласман

Ивана Стевановић

АНДРЕЈ  ШЕСТИЋ

74

пласман

Јасна Угљешић Ковановић

МИРОСЛАВ  БЛАГОЈЕВИЋ

83

III

Мирјана Танасић

Г Е О Г Р А Ф И Ј А

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

МЛАДЕН  БОГДАНОВИЋ

72

I

Драгана  Шуковић

АНА  КРСТИЋ

75

I

Јасмина Вишњић

УРОШ  ЂУРИЧИЋ

74

II

Живан  Макевић

ЈЕЛЕНА  АДАМОВИЋ

72

II

Драгана Шуковић

ЈОВАНА  ЈОВАНОВИЋ

84

II

Јасмина Вишњић

НАТАЛИЈА  УРОШЕВИЋ

85

II

Јасмина Вишњић

ИВАН  ОБЛАКОВИЋ

85

III

Јасмина Вишњић

 

И С Т О Р И Ј А

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

НИКОЛА  ФИЛИПОВИЋ

52

III

Бранислава Томић

МАРИЈА  КРСТИЋ

85

II

Александра  Исаиловић

НАТАЛИЈА  УРОШЕВИЋ

85

III

Александра  Исаиловић

ЈОВАНА  ЈОВАНОВИЋ

84

III

Бранислава  Томић

ТЕХНИЧКО   И   ИНФОРМАТИЧКО   ОБРАЗОВАЊЕ

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

ВЕЉКО  МАРИЧИЋ

51

I

Милица Бобић

МАРИЈА  СТЈЕПАНОВИЋ

62

I

Душица Стојановић Марковић

ЛУКА  ЂУРЂЕВИЋ

75

I

Милица Бобић

АНЂЕЛА  АЋИМОВИЋ

84

II

Душица Стојановић Марковић

ПЕТАР  РАДОМИРОВИЋ

52

II

Милица Бобић

АНДРИЈАНА  ПОПОВИЋ

61

I

Марина  Протић

ИВАНА  ГОСТИЋ

52

II

Милица Бобић

 

 

ПЛИВАЊЕ

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

МИА  АДАМОВИЋ

72

III

„ЧИТАЛИЋИ -  КЛИКЕРАШИ  2017”

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

КАТАРИНА  ЈОСИПОВИЋ

42

III

Јасмина Јанић

ЈАНА  РАДОВАНОВИЋ

42

III

Јасмина Јанић

 

 

 

ШТА  ЗНАШ  О  САОБРАЋАЈУ

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

ДУЊА  БРКИЋ

51

II

Милица Бобић

 

 

УСПЕСИ  УЧЕНИКА  НА  ОКРУЖНИМ  ТАКМИЧЕЊИМА


ФИЗИКА

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

АНДРЕЈ  ШЕСТИЋ

74

I

Зоран  Павлица

ХЕМИЈА

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

АНДРЕЈ  ШЕСТИЋ

74

II

Воја Степановић

СРПСКИ  ЈЕЗИК

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

НАЂА  ЋОСИЋ

54

II

Соња Сотировић

МАРИЈА  БАБИЋ

51

II

Слађана Поповћ

МАТЕМАТИКА

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

ОГЊЕН  ВУЧКОВИЋ

41

II

Славка Чобанов

Г Е О Г Р А Ф И Ј А

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

МЛАДЕН  БОГДАНОВИЋ

72

I

Драгана  Шуковић

АНА  КРСТИЋ

75

I

Јасмина Вишњић

УРОШ  ЂУРИЧИЋ

74

II

Живан  Макевић

ЈОВАНА  ЈОВАНОВИЋ

84

II

Јасмина Вишњић

 

ТЕХНИЧКО   И   ИНФОРМАТИЧКО   ОБРАЗОВАЊЕ

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

МАРИЈА  СТЈЕПАНОВИЋ

62

I

Душица Стојановић Марковић

ЛУКА  ЂУРЂЕВИЋ

75

I

Милица Бобић

АНЂЕЛА  АЋИМОВИЋ

84

I

Душица Стојановић Марковић

ПЕТАР  РАДОМИРОВИЋ

52

I

Милица Бобић

АНДРИЈАНА  ПОПОВИЋ

61

I

Марина  Протић

БИОЛОГИЈА

 

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

 

НАЂА  ЋОСИЋ

54

III

Мирослав  Панић

 

НИКОЛА  САВИЋ

63

II

Роса Јоцић

 

АНДРЕЈ  ШЕСТИЋ

74

I

Роса Јоцић

 

ЈОВАНА  ЈЕРИНИЋ

83

III

Роса Јоцић

 

КРИСТИНА  ОБРАДИНОВИЋ

81

III

Роса Јоцић

 

 

И С Т О Р И Ј А

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

НИКОЛА  ФИЛИПОВИЋ

52

III

Бранислава Томић


УСПЕСИ  УЧЕНИКА  НА  ДРЖАВНИМ/РЕПУБЛИЧКИМ  ТАКМИЧЕЊИМА

ФИЗИКА

Име и презиме ученика/це

Разред и одељење

Ранг

Предметни наставник

АНДРЕЈ  ШЕСТИЋ

74

I

Зоран  Павлица

 

 

Последње ажурирано среда, 26 април 2017 10:52
 
УПИС У ПРВИ РАЗРЕД ПДФ

УПИС  У   ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ

Последње ажурирано среда, 05 април 2017 07:36
Опширније...
 

Најновије

Најчитаније

Банер

Покреће Joomla!. Designed by: Joomla template cheap web hosting Valid XHTML and CSS.