forex trading logo
Имамо 45 гостију на мрежи

ШЕСТИ РАЗРЕД

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

КОНАЧНА  РАНГ  ЛИСТА

ШЕСТИ  РАЗРЕД

 

Ред

бр.

Презиме и име ученика

Основна школа

Општина

/место

Презиме и име наставника

Број бод.

1.

Игњатовић Вук

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Петровић Светлана

98

2.

Лазаревић Стефан

ОШ „Јован Цвијић“

Лозница/Лозница

Лазић Мирјана

91

3.

Петрушић Драгана

ОШ „Вук Караџић“

Богатић/Бадовинци

Јакшић Драгана

88

4.

Гудић Ђурђина

ОШ „Јован Цвијић“

Владимирци/Дебрц

Поповић Марина

87

5.

Јаковљевић Кристина

ОШ „Анта Богићевић“

Лозница/Лозница

Ћосић Јустина

86

6.

Гавриловић Катарина

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац/Шабац

Глигорић Миња

85

7.

Илић Матија

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац/Шабац

Михаиловић Мирко

85

8.

Ђерић Милан

ОШ „Николај Велимировић“

Шабац/Шабац

Вукосавовић Данијела

85

9.

Зорбић Тамара

ОШ „Цветин Бркић“

Богатић/Глушци

Антонић Ивана

84

10.

Палежевић Никола

ОШ „Јован Цвијић“

Владимирци/Дебрц

Марина Поповић

83

11.

Глигорић Лена

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Будимировић Вујанић Даница

82

12.

Вучетић Јован

ОШ „Анта Богићевић“

Лозница/Лозница

Ћосић Јустина

81

13.

Пајић Александра

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац/Шабац

Радаковић Маријана

79

14.

Јаковљевић Маријана

ОШ „Мика Митровић“

Лозница/Брезјак

Максимовић Милева

79

15.

Пајић Дијана

ОШ „Вук Караџић“

Шабац/Шабац

Ђурић Бранислава

77

16.

Илић Борис

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Срдановић Бојана

77

17.

Влајковић Михаило

ОШ „Петар Тасић“

Лозница/Лешница

Михаиловић Драгана

77

18.

Ђурашиновић Марија

ОШ „Јанко Веселиновић“

Богатић/Црна Бара

Пајић Гордана

76

19.

Јовановић Милица

ОШ „Стојан Новаковић“

Шабац/Шабац

Ђерић Марија

76

20.

Ћосић Страхиња

ОШ „Вук Караџић“

Лозница/Лозница

Стефановић Миланка

74

21.

Васић Елена

ОШ „Жика Поповић“

Владимирци/Владимирци

Милић Здравка

74

22.

Нишевић Јана

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац/Шабац

Радаковић Маријана

74

23.

Гаврић Анђела

ОШ „Мајур“

Шабац/Мајур

Панић Мирослав

74

24.

Ерић Николина

ОШ „Јанко Веселиновић“

Богатић/Црна Бара

Пајић Гордана

73

25.

Марић Ленка

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Будимировић Вујанић Даница

73

26.

Петровић Милица

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Мирчић Милена

73

27.

Цвејић Ленка

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Будимировић Вујанић Даница

71

28.

Митровић Јован

ОШ „14. октобар“

Лозница/Драгинац

Виторовић Нада

68

29.

Зечевић Алексеј

ОШ „Вера Благојевић“

Лозница/Бања Ковиљача

Давидовски Весна

67

30.

Мићић Тијана

ОШ „Мика Митровић“

Лозница/Брезјак

Максимовић Милева

67

31.

Илић Јована

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Петровић Светлана

67

32.

Остојић Алекса

ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“

Крупањ/Бела Црква

Крстић Раденка

66

33.

Горданић Дуња

ОШ „Бранко Радичевић“

Мали Зворник/Мали Зворник

Томић Александра

65

34.

Пантелић Ивана

ОШ „Бранко Радичевић“

Мали Зворник

Томић Александра

65

35.

Матић Марко

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Петровић Светлана

65

36.

Ђорђевић Викториа

ОШ „Николај Велимировић“

Шабац/Шабац

Вукосавовић Данијела

64

37.

Митровић Никола

ОШ „14. октобар“

Лозница/Драгинац

Виторовић Нада

63

38.

Љековски Немања

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Мирчић Милена

63

39.

Дубљанин Олга

ОШ „Николај Велимировић“

Шабац/Шабац

Вукосавовић Данијела

63

40.

Јањатовић Јована

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац/Шабац

Јовановић Оливера

61

41.

Станимировић Николина

ОШ „Анта Богићевић“

Лозница/Лозница

Ћосић Јустина

60

42.

Ђукановић Марко

ОШ „Доситеј Обрадовић“

Лозница/Клупци

Максимовић Милева

58

43.

Ковић Михаило

ОШ „Мика Митровић“

Богатић/Богатић

Ковић Милица

58

44.

Мићић Мина

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Петровић Светлана

58

45.

Пајић Хелена

ОШ „Боривоје Ж. Милојевић“

Крупањ/Крупањ

Митровић Нада

56

46.

Дакић Илија

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Шабац/Прњавор

Калабић Миланка

56

47.

Теофиловић Тина

ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“

Крупањ/Бела Црква

Крстић Раденка

52

48.

Томић Јелена

ОШ „Бранко Радичевић“

Мали Зворник/Мали Зворник

Томић Александра

50

49.

Симеуновић Ивана

ОШ „Мића Станојловић“

Коцељева/Коцељева

Михаиловић Слађана

50

50.

Лукић Татјана

ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“

Крупањ/Бела Црква

Крстић Раденка

45

51.

Пајић Ана

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Мирчић Милена

 

 

 

Најновије

Најчитаније

Банер

Покреће Joomla!. Designed by: Joomla template cheap web hosting Valid XHTML and CSS.