forex trading logo
Имамо 46 гостију на мрежи

ОСМИ РАЗРЕД

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

КОНАЧНА  РАНГ  ЛИСТА

ОСМИ  РАЗРЕД

 

 

 

Ред

бр.

Презиме и име ученика

Основна школа

Општина

/место

Презиме и име наставника

Број бод.

1.

Радовић Мина

ОШ „Јoван Цвијић“

Лозница/Лозница

Мирјана Лазић

82

2.

Огњеновић Слободанка

ОШ „Јанко Веселиновић“

Богатић/Црна Бара

Пајић Гордана

81

3.

Паунић Теодора

ОШ „Вук Караџић“

Богатић/Бадовинци

Јакшић Драгана

79

4.

Шестић Андреј

ОШ „Мајур“

Шабац/Мајур

Роса Јоцић

71

5.

Костић Немања

ОШ „Николај Велимировић“

Шабац/Шабац

Данијела Вукосавовић

71

6.

Милијанчевић Андријана

ОШ „Јован Цвијић“

Владимирци/Дебрц

Поповић Марина

69

7.

Ћирић Ана

ОШ „Вук Караџић“

Шабац/Шабац

Бранислава Ђурић

67

8.

Мијатовић Ана

ОШ „Стојан Новаковић“

Шабац/Шабац

Љиљана Антонић

67

9.

Петровић Филип

ОШ „Војвода Степа“

Шабац/Липолист

Љиљана Кандић

66

10.

Аничић Тина

ОШ „Анта Бoгићевић“

Лозница/Лозница

Јустина Ћосић

64

11.

Јездић Јелена

ОШ „Браћа Рибар“

Мали Зворник/Доња Борина

Маврак Сања

62

12.

Миловановић Анђела

ОШ „Јанко Веселиновић“

Богатић/Црна Бара

Пајић Гордана

62

13.

Тешић Антонела

ОШ „Кадињача“

Лозница/Лозница

Зорица Полић

61

14.

Спасојевић Михајло

ОШ „Бранко Радичевић“

Мали Зворник/Мали Зворник

ПантовићДрагица

60

15.

Ковачевић Јаков

ОШ „Жика Поповић“

Владимирци/Владимирци

Велисављевић Братислава

60

16.

Миловановић Анђела

ОШ „Јован Цвијић“

Владимирци/Дебрц

Поповић Марина

60

17.

Срдановић Олгица

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Шабац/Прњавор

Миланка Калабић

59

18.

Бељић Тамара

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Светлана Петровић

59

19.

Драгић Наташа

ОШ „Вук Караџић“

Шабац/Шабац

Бранислава Ђурић

57

20.

Симеуновић Катарина

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Бојана Срдановић

57

21.

Васић Миленко

ОШ „Свети Сава“

Лозница/Липнички Шор

Милинко Пантић

57

22.

Томић Жељко

ОШ „Милош Гајић“

Мали Зворник/Амајић

Јањић Марија

56

23.

Дрезгић Теодора

ОШ „Никола Тесла“

Богатић/Дубље

Стевановић Јелена

56

24.

Петровић Ђурђина

ОШ „Боривоје Ж. Милојевић“

Крупањ/Крупањ

Винка Маринковић

55

25.

Бојић Марија

ОШ „Браћа Рибар“

Мали Зворник/Доња Борина

Маврак Сања

54

26.

Драгићевић Ивана

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Светлана Петровић

53

27.

Јездимировић Георгина

ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“

Крупањ/Бела Црква

Раденка Крстић

51

28.

Трифковић Стефан

ОШ „Вук Караџић“

Шабац/Шабац

Бранислава Ђурић

49

29.

Стевановић Софија

ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“

Крупањ/Бела Црква

Раденка Крстић

44

30.

Јевремовић Сања

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Светлана Петровић

43

31.

Васић Александра

ОШ „Мића Станојловић“

Коцељева/Коцељева

Михаиловић Слађана

 

 

 

Најновије

Најчитаније

Банер

Покреће Joomla!. Designed by: Joomla template cheap web hosting Valid XHTML and CSS.