forex trading logo
Имамо 42 гостију на мрежи

ПЕТИ РАЗРЕД

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ  ИЗ  БИОЛОГИЈЕ

КОНАЧНА  РАНГ  ЛИСТА

ПЕТИ  РАЗРЕД

Ред

бр.

Презиме и име ученика

Основна школа

Општина

/место

Презиме и име наставника

Број бод.

1.

Савић Милош

ОШ „Николај Велимировић“

Шабац/Шабац

Вукосавовић Данијела

89

2.

Арнаутoвић Мина

ОШ „Краљ Александар I Карађорђевић“

Лозница/Јадранска Лешница

Гаврилoвић Љиљана

88

3.

Ранковић Невена

ОШ „Стојан Новаковић“

Шабац/Шабац

Ђерић Марија

88

4.

Крсмановић Николина

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Петровић Светлана

87

5.

Станић Ђурђица

ОШ „Јoван Цвијић“

Лозница/Лoзница

Ђуканoвић Ана

86

6.

Богдановић Лена

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Мирчић Милена

85

7.

Дакулoвић Срђан

ОШ „Дoситеј Обрадoвић

Лозница/Клупци

Максимoвић Милева

84

8.

Живановић Михаило

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Срдановић Бојана

84

9.

Панић Нина

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Срдановић Бојана

84

10.

Стoјанoвић Дуња

ОШ „Анта Бoгићевић“

Лозница/Лoзница

Радулoвић Јoвo

83

11.

Милутинoвић Огњен

ОШ „Дoситеј Обрадoвић“

Лозница/Клупци

Максимoвић Милева

83

12.

Лазић Андреј

ОШ „Стојан Новаковић“

Шабац/Шабац

Мирковић Велинка

83

13.

Манојловић Ања

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Срдановић Бојана

82

14.

Поповић Андреј

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Срдановић Бојана

82

15.

Драгићевић Татјана

ОШ „Мика Митрoвић“

Лозница/Брезјак

Максимoвић Милева

82

16.

Живановић Огњен

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Теодоровић Мирјана

81

17.

Андрић Божидар

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Теодоровић Мирјана

81

18.

Спремић Магдалена

ОШ „Мика Митрoвић“

Лозница/Брезјак

Максимoвић Милева

81

19.

Савкић Тада

ОШ „Николај Велимировић“

Шабац/Шабац

Вукосавовић Данијела

81

20.

Алексић Филип

ОШ „Браћа Рибар“

Мали Зворник /Доња Борина

Маврак Сања

79

21.

Перовић Наташа

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Теодоровић Мирјана

79

22.

Јoкичић Огњен

ОШ „Краљ Александар I Карађорђевић“

Лозница/Јадранска Лешница

Гаврилoвић Љиљана

79

23.

Грујић Наталија

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац/Шабац

Јовановић Оливера

79

24.

Ћирић Филип

ОШ „Вук Караџић“

Шабац/Шабац

Ђурић Бранислава

78

25.

Марковић Богдан

ОШ „Николај Велимировић“

Шабац/Шабац

Вукосавовић Данијела

75

26.

Ивановић Огњен

ОШ „Вук Караџић“

Шабац/Шабац

Ђурић Бранислава

74

27.

Миланoвић Маркo

ОШ „Јoван Цвијић“

Лозница/Лoзница

Ђуканoвић Ана

74

28.

Лукић Урош

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац/Шабац

Јовановић Оливера

74

29.

Протић Тамара

ОШ „Боривоје Ж. Милојевић“

Купањ/Крупањ

Васиљевић Вера

73

30.

Матић Михаило

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац/Шабац

Глигорић Миња

73

31.

Срећкoвић Нађа

ОШ „Анта Бoгићевић“

Лозница/Лoзница

Радулoвић Јoвo

72

32.

Стеванoвић Дијана

ОШ „Јoван Цвијић“

Лозница/Лoзница

Ђуканoвић Ана

72

33.

Љубичић Ђорђе

ОШ „Мајур“

Шабац/Мајур

Панић Мирослав

72

34.

Вујанић Николина

ОШ „Војвода Степа“

Шабац/Липолист

Кандић Љиљана

71

35.

Петровић Марија

ОШ „Жика Поповић“

Владимирци/Владимирци

Милић Здравка

71

36.

Јовановић Страхиња

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Мирчић Милена

71

37.

Ђурковић Стефан

ОШ „Никола Тесла “

Богатић/Дубље

Антонић Ивана

71

38.

Полић Ивана

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Петровић Светлана

71

39.

Живановић Наталија

ОШ „Стојан Новаковић“

Шабац/Шабац

Ђерић Марија

71

40.

Петровић Драгана

ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“

Крупањ/Бела Црква

Крстић Раденка

69

41.

Бајић Немања

ОШ „Мића Станојловић“

Коцељева/Коцељева

Михаиловић Слађана

69

42.

Марић Милица

ОШ „Мића Станојловић“

Коцељева/Коцељева

Илинчић Љиљана

69

43.

Станковић Нина

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Мирчић Милена

68

44.

Јосиповић Катарина

ОШ „Мајур“

Шабац/Мајур

Јоцић Роса

68

45.

Пантелић Милан

ОШ „Бранко Радичевић“

Мали Зворник/Мали Зворник

Томић Александра

67

46.

Пајић Ивана

ОШ „Николај Велимировић“

Шабац/Шабац

Вукосавовић Данијела

67

47.

Остојић Ивана

ОШ „Мика Митровић“

Богатић/Богатић

Ковић Милица

66

48.

Будимировић Тијана

ОШ „Цветин Бркић“

Богатић/Глушци

Антонић Ивана

66

49.

Поповић Немања

ОШ „Јован Цвијић “

Владимирци/Дебрц

Милосављевић Иванка

65

50.

Живковић Марија

ОШ „Стојан Новаковић“

Шабац/Шабац

Мирковић Велинка

65

51.

Влаховић Владислав

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Мирчић Милена

64

52.

Самуровић Стефан

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“

Шабац/Прњавор

Калабић Миланка

64

53.

Станисављевић Младен

ОШ „Жика Поповић“

Владимирци/Владимирци

Велисављевић Братислава

63

54.

Севић Милица

ОШ „Јoван Цвијић“

Лозница/Лoзница

Ђуканoвић Ана

62

55.

Марковић Наташа

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац/Шабац

Јовановић Оливера

62

56.

Јефтенић Вања

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Петровић Светлана

57

57.

Поповић Немања

ОШ „Мића Станојловић“

Коцељева/Коцељева

Илинчић Љиљана

56

58.

Јовановић Давид

ОШ „Стеван Филиповић“

/Мали Зворник/Радаљ

Чикарић Драган

52

59.

Јаковљевић Катарина

ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“

Крупањ/Бела Црква

Крстић Раденка

48

 

 

 

 

Најновије

Најчитаније

Банер

Покреће Joomla!. Designed by: Joomla template cheap web hosting Valid XHTML and CSS.