forex trading logo
Имамо 40 гостију на мрежи

СЕДМИ РАЗРЕД

 

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

КОНАЧНА  РАНГ ЛИСТА

СЕДМИ РАЗРЕД

 

Ред

бр.

Презиме и име ученика

Основна школа

Општина

/место

Презиме и име наставника

Број бод.

1.

Тадић Стефан

ОШ „Мика Митровић“

Богатић/Богатић

Антонић Љиљана

92

2.

Радојчић Дарио

ОШ „Николај Велимировић“

Шабац/Шабац

Палинкаш Јелена

91

3.

Илић Јелена

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Мирчић Милена

89

4.

Колаковић Данило

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац/Шабац

Глигорић Миња

89

5.

Мијатовић Теодора

ОШ „Мика Митровић“

Богатић/Богатић

Ковић Милица

89

6.

Шушић Јелена

ОШ „Николај Велимировић“

Шабац/Шабац

Палинкаш Јелена

86

7.

ПалежевићБојана

ОШ „Јован Цвијић“

Владимирци/Дебрц

Поповић Марина

85

8.

Вујковић Милица

ОШ „Бранко Радичевић“

Мали Зворник/Мали Зворник

Пантовић Драгица

83

9.

Живковић Андрија

ОШ „Јован Цвијић“

Владимирци/Дебрц

Поповић Марина

83

10.

Крсмановић Никола

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Петровић Светлана

83

11.

Антонић Милица

ОШ „Боривоје Ж. Милојевић“

Крупањ/Крупањ

Митровић Нада

82

12.

Симић Милица

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Срдановић Бојана

82

13.

Јацановић Ђурђа

ОШ „Јован Цвијић“

Шабац/Змињак

Ђевић Хаднађев Данка

82

14.

Гајић Хелена

ОШ „Јован Цвијић“

Лозница/Лoзница

Лазић Мирјана

82

15.

Пауновић Лука

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац/Шабац

Јовановић Оливера

82

16.

Арсеновић Јована

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Петровић Светлана

82

17.

Марковић Бранислав

ОШ „Мајур“

Шабац/Мајур

Јоцић Роса

81

18.

Савић Никола

ОШ „Мајур“

Шабац/Мајур

Јоцић Роса

81

19.

Станковић Николина

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Срдановић Бојана

80

20.

Вилотић Лазар

ОШ „Лаза К. Лазаревић“

Шабац/Шабац

Павловић Светлана

80

21.

Исаиловић Софија

ОШ „Јован Цвијић“

Владимирци/Дебрц

Поповић Марина

79

22.

Ерић Наталија

ОШ „Мика Митровић“

Богатић/Богатић

Милица Ковић

78

23.

Весић Андријана

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Љубовија

Петровић Светлана

77

24.

Игњатовић Ива

ОШ „Ната Јеличић“

Шабац/Шабац

Михаиловић Мирко

76

25.

Пантелић Немања

ОШ „Стојан Новаковић“

Шабац/Шабац

Антонић Љиљана

76

26.

Лукић Вања

ОШ „Петар Враголић“

Љубовија/Узовница

Васић Цветко

74

27.

Обрадовић Јована

ОШ „Јеврем Обреновић“

Шабац/Шабац

Теодоровић Мирјана

73

28.

Маринковић Сара

ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“

Крупањ/Бела Црква

Мијић Љиљана

72

29.

Теодоровић Тамара

ОШ „Јован Цвијић“

Владимирци/Дебрц

Поповић Марина

72

30.

Лазаревић Иван

ОШ „Дoситеј Обрадoвић

Лозница/Клупци

Добрић Братислава

70

31.

Бирташевић Ана

ОШ „Мића Станојловић“

Коцељева/Коцељева

Илинчић Љиљана

70

32.

Спасојевић Ања

ОШ „Стеван Филиповић“

Мали Зворник/Радаљ

Чикарић Драган

64

33.

Пауновић Вера

ОШ „Мића Станојловић“

Коцељева/Коцељева

Илинчић Љиљана

60

34.

Пуретић Теодора

ОШ „Мића Станојловић“

Коцељева/Коцељева

Илинчић Љиљана

59

35.

Нинковић Анђела

ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“

Крупањ/Бела Црква

Крстић Раденка

43

36.

Средојевић Ања

ОШ „Бранко Радичевић“

Мали Зворник/Мали Зворник

Пантовић Драгица

37.

Арсеновић Даница

ОШ „Јанко Веселиновић“

Шабац/Шабац

Срдановић Бојана

38.

Станић Тoмислав

ОШ „Јован Цвијић“

Лозница/Лoзница

Лазић Мирјана

 

 

 

 

Најновије

Најчитаније

Банер

Покреће Joomla!. Designed by: Joomla template cheap web hosting Valid XHTML and CSS.